01 Ekim 2015

Philips TV Mkv Formatlı Filmleri Açmıyor!

Philips teknik elemanları TV de USB flaş bellek den daha önce izlediğim Mkv uzantılı filmleri artık izleyemiyorum, keza görüntü codeclerini açmaz oldu. Yani mp4 uzantılı filmler dışında hiç birini açamıyorum. Öncelikle, sorun flash belleği sıfır aldım yine de Mkv uzantılarını açamadım. TV yazılımını sayfanızda verdiğiniz yazılımla güncelledim yine olmadı. Mkv'yi kesinlikle açmaz oldu. Son bir aydır Mkv ve benzeri çözünürlük sorunları var. Daha önce de tanığı görüntü codeclerini tanımama problemi başladı diye düşünüyorum. E- maile sorunu destek servisinize ilettim. Ama sonuç alamadım.

Zekeriya 417 Okunma

Cevaplar

 • Zekeriya12 Ekim 2015

  Şikayetin üzerinden tam 11 gün geçti. Ne zaman 850 222 44 66 numarayı arasam çıkan arkadaş diyorki şikayetiniz inceleniyor size döneceğiz. Tabi tahmin edersiniz ki dönen yok. Arkadaşlar sizden sıfır televizyon yapmanızı istemiyoruz alt tarafı TV yi eskiden olduğu gibi mkv formatını görme konusunu düzeltmenizi istiyoruz. Çok mu zor. Firmanızda çalışan elektronik mühendisi yok mu yani.?

 • Zekeriya02 Ekim 2015

  Benim aldığım TV 42pfl5028k/12 modeli. Yani normalde mkv mpeg avi mp4 gibi forrmatları desteklediğini yazıyor ve öncedende destekliyordu şuan mkv formatnı açmıyor yani mesele bu arkadaşlar. Yazılımı güncel servis geldi baktı yapamadı. Fabrika ile görüşeceğiz dedi. Onlardan da ses seda çıkmadı. Yani olay bu arkadaşlar. Artık gereksiz konu uzatmayalım çözüm yolunu bulalım lütfen.

 • Zekeriya01 Ekim 2015

  İlginize teşekkür ederim. Umarım bu sistem mesajı değilidir ve umarım konuyu çabuk bir şeklide ve belirttiğiniz gibi hassasiyetle ele alırsınız. Terkrar teşekkür ederim

 • Philips TV Temsilcisi01 Ekim 2015

  Değerli müşterimiz, sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize hafta içi 08:30 - 17:30 ve Cumartesi ve Pazar günleri 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön