03 Ekim 2014

Philips TV Kurulum Ücreti Aldı Ve Fatura da Vermedi!

İlk kurulum için internetten ulaştığım Aydın-Söke servisi 3 gün sonra geldi. Kurulumunu yapmaya çalıştı. Firma, 11 TL verdiğini, bu ücrete gelmeyeceğini bu nedenle 40 TL kurulum ücreti vermemi istedi. Kendilerine şikayet edeceğimi söyledim yine de aldı. Kanal yüklemelerini yapamayınca Didim de yeni servis açıldığını, onların yazılım yüklemesi gerektiğini söyleyerek gitti. Fiş fatura istedim. Yanında olmadığını, 50 Km mesafeye giderek alabileceğimi söyledi. Durumu Philips Tüketici Danışma Merkezine bildirdim. Dönüşlerinde, Kurulumu yapılmayan televizyona sanki kanal yüklemeye davet etmişim de onun parasını aldığını, 100 km yaparak faturamı alabileceğimi söylediler. Kargolyamadılar da.

Özgen 679 Okunma

Cevaplar

  • Özgen03 Kasım 2014

    Şikayetimin üzerinden bir ay geçmesine rağmen bir çözüm üretilemedi. Unutulduk mu acaba. Şikayetimin amacı, kuruluma gelene ödediğim ücretin iadesinden ziyade, bu şekildeki uygulamaya yeltenememelerinin sağlanmasıdır. Yeni yetkilendirilen ama sisteme kayıtlı olmayan Didim servisini bildiği halde para almak için iletişim bilgilerini paylaşmayarak gelip parayı alıp, işi yapamayınca da Didimdeki servise paslamasının önüne geçilmesidir. İlginizini bekliyorum.

  • Philips TV Temsilcisi10 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Tüketici Danışma Merkezimize göndermiş olduğunuz mesaj için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafımızca araştırma başlatılmıştır konu hakkında bilgi alınıp sizlerle paylaşılacaktır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön