26 Ağustos
#12482853

Philips TV Kumanda Çalışmıyor

Philips oled 55pos9002 model. TV aldım 9 bin TL para verdim ve kumanda illa TV bin gözüne sokacağız öyle çalışacak. Kumandayı yan tuttuğumuzda bile çalışmıyor böyle şey olmaz. L** akıllı kumanda diler odadan çalışıyor Philips kumanda TV bin dibinden zor çalışıyor. 9 bin TL verip böyle eziyet çekilmez. Bir bluetooth kumanda yapılamıyordu onu anlamadım. Bir dahaki tövbe ilana koydum satılırsa hemen L** alacağım.

Tahsin Tahsin 3.727 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tahsin01 Eylül

    Tv nin ekranında sol taraf tali siyahlık 1.2cm sağ taraftaki 8mm ve bu sürekli değişiyor. Bazen sola bazen sağa geçiyor. Ayarlardan ekranı doldur ekranı sığdır ekranı uzat ekranı kaydır ne yaptıysam olmadı.

  • Tahsin01 Eylül

    Söylediklerinizi daha önce de yaptım internetten araştırıp. Ama değişen bir şey olmuyor. Ve bu sıralar kumandadan sağ sol tuşuna bastığımda bazan Netflix açılıyor ne alaka anlamadım. Kanal ilerleme tuşuna basıyorum birkere 2-3 kanal atlıyor. Saçma sapan komut veriyor. Kuman’da değişimi yapmak istiyorum. Bu arada tv de şimdi bir de ekran sığmıyor yani tv nin köşelerinde bir taraf tam gösterirken bir taraf 1-2 mm içeride gösteriyor tüm ayarlara baktım ekranı sığdır diyorum olmuyor ekranı genişlet diyorum olmuyor ekranı kaydırıyorum zoom yapıyorum yine olmuyor. Bir taraf hep 1-2 mm kısa kalıyor. Ve bu sürekli değişiyor 1-2 saat sol tarafsa 1-2 saat sağ taraf böyle oluyor. Sizden ricam bunlarla ilgili çözüm bulacak bize saçma sapan cevap vermişler yok kanaldan böyle yok yayından böyle demicek birini yönlendirmeniz.

  • Philips TV Temsilcisi26 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Şikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyla ilgili ilk olarak Cihazınızın kumandasından hızlı ve seri bir şekilde 123654 tuşlarına bastığınızda CSM ekranına ulaşacaksınız. Uzaktan kumandanızdaki aşağı yön tuşuna 1 kere basarak, 2. sayfaya geçiniz ve aşağıdaki bilgiyle ekranınızda görünen bilgiyi karşılaştırınız. 2.1 Current Main Software: Karşılaştırdığınız bilgiler birbirleriyle eşleşmiyorsa lütfen cihazınızı internete bağlayarak yazılımını güncelleyiniz. Birbirleriyle eşleşmekteyse lütfen bir sonraki adıma geçiniz. Sonraki adımda ise; Ayarlar > Kablosuz ve ağlar > Uzaktan kumanda > Uzaktan kumanda yazılımını güncelle seçeneklerine ilerleyiniz ve son olarak; Ayarlar > Kablosuz ve ağlar> Uzaktan kumanda > Uzaktan kumandayı eşleştir seçeneklerine basınız. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

Ziyaretçi Yorumları