12 Ocak 2015

Philips TV İçin Karar Noktası Servis

Yılbaşı günü kurulumunu yaptırdığım ve çok hevesli şekilde sadece markaya güvendiğim için aldığım Philips TV'de aynı günden bu yana, donma, kendiliğinden açılıp kapanma, uzun süreli kanal geçişleri ile mükemmel bir performans sergilemekte. 8 Ocak'da müşteri hizmetleri, şikayetim üzerine yeni yazılımı mail attılar ve "Kurulumdan sonra şikayetleriniz geçecektir" dediler. Kurdum ama ne çare TV dün akşam yine kilitlendi sadece fişini söküp takarak normale çevirebildim. Bugün tekrar görüştüm servisi yönlendiriyorlar. Bakalım servis ne diyecek, iade kararı çıkmazsa değişik yollardan hakkımı arayacağım. Aldığım yerle görüştüm orası da servise yönlendiriyor. Karar noktası servis yani.

İbrahim 1.763 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim19 Ocak 2015

    Bana çözüm üretmeyen sıkıntıya sokan ve bunda da ısrarlı hareket firmanın neyine fazla puan vereyim.Büyük bir marka insanın gözünde bu kadar bitirilir.Bu da maalesef sizsiniz.

  • Philips TV Temsilcisi16 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Tüketici Danışma Merkezimize göndermiş olduğunuz e-mail için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Cihazınızın detaylı inceleme işlemlerinin sağlanması için tarafınıza servis yönlendirmesi sağlanmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön