04 Temmuz 2014

Philips TV Garanti Biter Bitmez TV Neredeyse Çöp Oldu

Haziran 2012'de satın aldığım televizyonum bir çok kez arıza yaptı. Değişim dahi yapıldı. Değişimi yapılan Tv dahi bir çok kez arıza yaptı. Philips'ten aldığım ilk TV ürünü. Çok pişmanım.
Şimdi; Tv tekrar arıza yaptı. Benden 280 TL ücret istiyorlar. Garanti süresi biteli 20 gün oldu.


Servis anakart değişimi diyor. Bunu ayarlıyor musunuz? (Yani bozulma zamanını) Çok merak ettim. Müşteri servisini aradım ve derdimi anlatmaya çalıştım. Oradaki arkadaş ne dediğimi anlamadı bile. Garanti süresinin bittiğini bana hatırlatıyor. Bittiğini ben söyledim zaten. Bunları Philips Türkiye'ye yazdım ve cevap beklemekteyim.

İkram 858 Okunma

Cevaplar

 • Philips TV Temsilcisi14 Temmuz 2014

  Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; tarafınıza daha önce aktarılan bilgiler haricinde farklı olarak herhangi bir bilgi iletilememektedir. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0850 222 4466

 • İkram13 Temmuz 2014

  Bilmedikleri işi yapmasınlar veya iyi bildikleri işi yapsınlar. Philips TV yapamıyor veya işine geldiği yapıyor. Samsung marka TV'mi 2007'de aldım ve hala problemsiz çalışıyor. Philips güle güle oldu. Hem TV hem marka. Philips-Türkiye çalışanlarını ve firmayı bundan ayrı tutuyorum.

 • İkram13 Temmuz 2014

  Bilmedikleri işi yapmasınlar veya iyi bildikleri işi yapsınlar. Philips TV yapamıyor veya işine geldiği yapıyor. Samsung marka TV'mi 2007'de aldım ve hala problemsiz çalışıyor. Philips güle güle oldu. Hem TV hem marka.

 • İkram13 Temmuz 2014

  Teşekkür ederim. Konu ile ilgili arandım ve müşteri servisindeki arkadaşlar çok yardımcı oldular. Fakat ilettiğim sorun ile ilgili bir cevap alamadım. Bu yüzden şikayetim Philips-Türkiye ile ilgili değil Philips'in kendisini şikayet ediyorum. Tüm dostlarıma Philips'ten uzak durun diyorum. Teşekkürler.

 • Philips TV Temsilcisi04 Temmuz 2014

  Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; telefon görüşmemize istinaden tarafınıza detaylı bilgiler aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön