04 Mayıs 2013 #1778248

Philips TV Ekranında Çizik!

Tvyi Basmane Yeşildağ'dan aldık. (Teslimat 1 Mart)Yeni eve taşınacağımızdan tvyi yeni eve indirtip 20 Nisan'da kurdurduk. Paket ilk olarak kurulum yapan servis tarafından 20 Nisan'da açıldı. Kurulumdan sonra tv izlerken ekranda bir çizik fark ettim. Dikkat ettiğimde üzerinde tozlar, lekeler ve hatta ekranda bir dudak izi bile gördüm.


Durumu servise aktardım ve fotoğrafları çekip yolladım. Ancak ürünün kurulumunu bir ay geciktirdiğimiz için fabrikanın değişimi onaylamadığını söyledi. Servis ürünün çalışma saatinin 92 saat olduğunu ve bu yüzden teşhir ürünü olmadığını söyledi. Teşhir ürünü mü değil mi bilmem ama kullanıldığı belli çizik bir ürün verildi. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum.

Burak 169 Okunma

Cevaplar

 • Burak02 Haziran 2013

  Konuyu müşteri hizmetleriyle defalarca görüşmemize rağmen mağduriyetimiz giderilmedi. Takıldıkları nokta cihaz alındıktan bir ay sonra kurulum yaptırmamız. Eğer bir alet alıyorsanız olabildiğinde çabuk kurulum yaptırın. Servisi geç kurulum yapacağınızdan haberdar etseniz ve bunun bir sorun oluşturmayacağını söyleseler de öyle olmuyor durum. Ürünün paketinin ilk servis tarafından açılması da sizi kurtarmıyor maalesef. Verdiğiniz paranın üstüne soğuk su içmek zorunda kalabilirsiniz. Ben mağdur oldum başkaları olmasın en azından. Böyle bir tavsiyede bulunayım.

 • Philips TV Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; telefon ile tarafınıza ulaşılamamıştır. Müşteri hizmetlerimize ulaşmanız halinde gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirmeler yapılacaktır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

 • Burak16 Mayıs 2013

  Son yazdığım mesajın üzerinden 10 gün geçti ve arayan var ne soran. Neden bu kadar ilgisizsiniz? Şikayetle ilgilenip ilgilenmediğinizi en azından belirtseniz iyi olurdu.

 • Burak05 Mayıs 2013

  Merhaba, İrtibat kurduğum servis "Yaman Elektronik Yetkili Bölge Servisi" , Ödemiş/İzmir. Fotoğraf eklememi istemişsiniz. Firma sayfanızda mail adresinizi bulamadım. Çektiğim fotoğraflardan birini şikayete eklemiştim zaten. İlgili mail adresini bana bildirirseniz çektiğim bütün fotoğrafları oraya göndereceğim.

 • Philips TV Temsilcisi05 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; hangi servisle irtibata geçmiş olduğunuzun bilgisini bize iletirseniz size daha çabuk yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz. Sorununuzu zamanında çözümleyebilmemiz için bize hangi servisle irtibat kurduğunuzu bildirmenizi rica ederiz. Televizyonunuza ait çekmiş olduğunuz resimleri tarafımıza mail yolu ile iletmenizi rica ederiz. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön