02 Aralık 2014
Yorum Yap
#2863215

Philips TV Dahili Uydu Alıcı İçin Kanal Sıralama Tam Bir Eziyet!

Biz bir beyazeşya - elektronik mağaza satıcısıyız. Philips LED TV satıyoruz ve müşterimiz televizyonu aldığında kanalları sıralı istiyor. Bunu için TV de sıralama yapmak tam bir eziyet haline geldi taşıma olayı çok saçma yavaş işliyor.


Buna karşılık pek çok uydu alıcı inceledik çok daha kolay olanlar mevcut buna karşın burada çok yavaş işlediğini fark ettik. Biz bu sorunu aşmak için en çok izlenen kanalların önlerde olduğu hazır kanal listesi istiyoruz.


Ayrıca eğer kişi isterse daha rahat taşıma yapabilmesi için taşıma işlevinin dahada geliştirilmesini talep ediyorum.


Örnek:Tek seferde çoklu kanal taşıma, bu çoğu uydu alıcı sistemlerinde mevcut fakat bu TV'de yok ne hikmetse.

Uğur Uğur 885 Okunma

Cevaplar

  • Uğur09 Ocak 2015

    Şikayetim çözümedi ve yazılımda hala problemler var kanal listesini sıralı bir şekilde yükleyemiyorum, bana firmanın gönderdiği yazılım da doğrusu değil. Hiç ilgilenilmiyor bana cevap da verilmedi bu nasıl müşteri memnuniyetidir...!

  • Uğur06 Aralık 2014

    Cevabınız için teşekkürler fakat, dediklerinizi yapdım ama işe yaramadı. Bu gönderdiğiniz maildeki dosyanın 40PFK4009 adlı ürünümüz için uyumlu olduğundan eminmisiniz. Bu ürün 4000 serisidir. Ayrıca bu ürüne dair www.philips.com.tr sitenizden bir güncelleme paketi indirip televizyonu güncelledim güncellemeden önce kanal geçişleri normaldi, güncelleme yapdıktan sonra geçişlerde geçişlerde gecikme yaşanıyor. Bu problemide bildirmek isterim lütfen yardım edin...

  • Philips TV Temsilcisi05 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Sikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafınıza ayrıntılı bilgi e-mail olarak aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler