16 Nisan
#11852832

Philips TV Çok Yavaş!

Fz1a1316044842 seri numaralı ürünün kanal geçişleri çok aşırı derecede yavaş, kanalları düzenlemek taşımak çok zor
kumanda ile TV sanki birbirine ait değil. Çok geç algılama + fonksiyonlar çok abartılı şekilde. İlgisiz ve alakasız internet üzerinden Smart TV'deki videoları izlerken 5 dakikada bir sanki ağ deposu dolmuş ve öncekileri silip yeni gelen ağ sinyallerini
sunmaya hazırlık yapıyor. Bu da en az 3-4 dakika sürüyor ve bu zulümler beni çileden çıkarıyor. En kısa zamanda bana cevap gelir ise sevinirim. Biliyorum bunlar size biraz Arap saçı gibi gelsede ne de olsa TV'den kaynaklanıyor benim hatam yok.

Aziz Aziz 1.641 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Aziz11 Temmuz

  Biz burada kimi kime şikayet ediyoruz bir anlam veremedim bu şikayetler neden yapılır tabii ki mağdurluk yüzünden ama Philips yetkilileri her zamanki gibi Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; belirtmiş olduğunuz e-mail adresine ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Bu ne demek yalancılığın üst düzey versiyonundan başka bir şey değil.

 • Aziz22 Nisan

  Philips TV Temsilcisi belirtmiş olduğum konu ile ilgili herhangi bir cevap veya mail gelmedi yardımcı olamadığınız için mutlu olmadım teşekkürler.

 • Philips TV Temsilcisi18 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; belirtmiş olduğunuz e-mail adresine ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

 • Aziz16 Nisan

  Ayrıca bu ürünü Teknosa gibi kurumsal firmaya güvenerek aldığım için çok üzgünüm nedeni ise bu ürünü barındırma ve ürünün eksi ve artılarını belirtme yetersizliği hat safhada zayıf bir o kadar düşündürücü Teknosa benim için güvenirliliğini yitirmiştir.

 • Aziz16 Nisan

  Ayrıca standart cevaplara karnım tok sorunumun çözülmesini yetkili mercilerden profesyonel bir yaklaşım ile bizim gibi tüketici üyelerin beklentisine olumlu bir çözüm olacağına inanıyorum saygılar. Ben aziz alpalan 25.12.213 aldığım 13.01.14 te servise kurduğum fz1a1316044842 seri numaralı ürünün kanal geçişleri çok aşırı derecede yavaş kanalları düzenlemek taşımak çok zor kumanda ile TV sanki birbirine ait değil çok geç algılama + foksiyonlar çok abartılı şekilde ilgisiz ve alakasız internet üzerinden Smart TV deki videoları izlerken 5 dakikada bir sanki ağ deposu dolmuş ve öncekileri silip yeni gelen ağ sinyallerini sunmaya hazırlık yapıyor bu da en az 3-ila 4 dakika sürüyor ve bu zulumler beni çileden çıkarıyor en kısa zamanda bana cvb gelir ise sevinirim biliyorum bunlar size biraz Arap sacı gibi gelsede ne de olsa TV den kaynaklanıyor benim hatam yok saygılar.

Ziyaretçi Yorumları