08 Ekim
#12749553

Philips TV Blutv Ve Bluetooth Sorunu

Yeni kullanmaya başladığım Philips TV 55Pus7503 modeldeki televizyonumun bluetoothu çalışmıyor, ayrıca Blutv uygulamaformat deteklenmiyor şeklinde bir hata yüzünden çalışmıyor. Daha yeni ve de Android olan bir televizyondan böyle bir hata beklemezdim, ayrıca kullanmaya başlayalı yeni oldu ve böyle sorunlar yaşayacağımı hiç düşünerek almamıştım.

Meltem Meltem 2.642 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Meltem18 Ekim

    Kusura bakmayın uzun mesajımda hızlı okuyunca bluetooth kısmını anlamamışım verdiğim cevapta, şimdi anladım. Mümkünse bundan sonra televizyon satış temsilcileriniz lütfen bluetooth hakkında bu bilgiyi satılmadan televizyon versinler, genel bluetooth var deyince insan çünkü her şeyi kapsıyor sanıyor, iyi günler.

  • Meltem18 Ekim

    Teşekkürler Blutv sorununu bende aynı mailde anlattığınız şekilde çözdüm ama asıl sorun olan bluetooth sorununun cevabı "Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak;Cihazlarımızda bluetooth bağlantısı ile klavye mouse ve gamepad bağlantıları sağlanmaktadır" olamaz kusura bakmayın ama yeni bir televizyon bu ve bluetooth bağlantısı belli ki çalışmıyor, internette benim gibi sorun yaşayan insanları da okudum ve de bir çözüm bulamamışlar, siz de yardımcı olmamışsınız hatta servisiniz kontrole gelse bile sorunu çözememiş, acaba bir güncelleme mi olması lazım yoksa içten mi bir sorun var mümkünse bunu araştırmanızı isterim çünkü hoş bir durum değil ve elzem bir durum olmasa bile var olduğu söylenen bir özelliği kullanmak istemek benim de tüketici olarak hakkım.

  • Philips TV Temsilcisi09 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; belirtmiş olduğunuz e-mail adresine ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler