08 Eylül 2014

Philips TV Bir Yıl Bile Dolmadan 4. Kez Arıza Verdi

Vatan Computer'dan Philips marka bir led televizyon aldım henüz 1 sene bile dolmadan 4.kez televizyonum arıza verdi daha öncede bu konuyu paylaştım hiçbir çözüm bulamadım.bugün 0850 222 44 66 no'lu müşteri çözüm hattını saat 13,55'te aradım zar zor dakikalar sonra bağlanabilmeme rağmen call center dinlemeyip geçiştirip telefonu kapattı.

Şimdi çalışmayan bir televizyonum çözüm bulamadığım bir sorun var sattıktan sonra ürünlerinin arkasında durmayan, kalitesiz bozuk ürünleri bizlere rahatlıkla satan bir marka Philips benim gözümde.Bu sorunu bu marka ile yaşayan bir tek ben değilim geri dönüş yapıldı yazıyorlar buraya ama yapılmıyor garantiye gönderiyorum günlerce TV'den haber yok.

Erşan 2.770 Okunma

Cevaplar

  • Philips TV Temsilcisi22 Eylül 2014

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafınız ile yapılan görüşmeye istinaden ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0850 222 44 66

  • Erşan11 Eylül 2014

    bana ulaşıldı bide telefonda sorunum dinlendi önemli olan aranmak değil soruna çözüm sunmak sırf buraya arandı yazmak için aranıyoruz hala tv arıxalı ve bekletiliyor lütfen değerlendirin bu başıma geleni 1 yıldır mağdurum ve bu markayı araştırmadan almayın müşteri hizmetleri çok yetersiz.

  • Philips TV Temsilcisi08 Eylül 2014

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafınız ile yapılan görüşmeye istinaden ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0850 2224466

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön