18 Haziran 2015
#3312575

Philips TV Berbat Ötesi Bir Ürün!

3-4 ay önce Media Markt'a TV almak için gittik. Orada ki müşteri temsilcisi birçok TV olmasına rağmen ısrarla bize bu TV'yi önerdi. Biz de ona ve Philips'e güvenerek bu TV'yi aldık. Bir kanal değiştirmeye çalışıyorsun geçişler 5-6 saniye sürüyor. Bir kere servis çağırdık yazılım güncellemesi diye yalandan bir şey yapıp gitti.


Bir kere daha aradım. Serviste ki bayan TV'ye bir şey yapılamayacağını sadece yazılım güncellemesi yapılması gerektiğini söyledi. Yazılım programını internetten indirip yükledim hiçbir değişiklik olmadı. Servis kesinlikle ilgilenmiyor. Philips bu TV'leri toplasın da kendileri izlemeye çalışsınlar. Ürünün değiştirilmesini istiyorum.
(Philips 6000 Series Full Hd Led Tv)

Hülya Hülya 1.304 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Philips TV Temsilcisi20 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Sikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafınız ile yapılan görüşmeye istinaden ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları