18 Ekim 2016

Philips TV Aşırı Hızlı!

Haziran 2016'da Bornova Vatan Bilgisayar'dan Philips 49puS6 501 numaralı TV aldık. Serüvenimiz o anda başladı. Ürün daha kuruluma gelindiğinde bile çalışmadı, servis açılış bilgilerinin yükletilip getirileceği bilgisini verip yaklaşık bir hafta sonra TV'yi getirdi. Daha kullanıma başlar başlamaz televizyon yarım saatte bir kapanıp açılır oldu. Yine servisi çağırdık, yine aldılar götürdüler, bu defa gelmesi kim bilir kaç gün sürdü.
Yine aldandık bu defa düzelttiler sandık ama maalesef geçen gün yine kendiliğinden kapanıp açılmaya başladı. Bu defa dakikada bir kapanıp açılıyordu. Ürünün değiştirilmesini istiyoruz, yok rapor gerekiyormuş, yok daha fazla servise gelmesi gerekiyormuş gibi cevaplar alıyoruz. Ürünü beğenmedim değiştireyim diyebilmeyi bırak, servisin baştan bozuk olan ürünlerini tamir çabalarına hasta kaldım! Şimdi yine servise veriyoruz, bakalım sonumuz hayır olsun!

Aysel 1.236 Okunma

Cevaplar

 • Aysel02 Kasım 2016

  Problemli olan TV nin teslimi için gelindi. Kurulum sırasında problem giderildi dendi. Fakat TV bu defa da yine teknik servisin gözü önünde (ne hikmetse düzelmişti!) yine kapanıp açılmaya başladı. Ürünü getirmeden önce iki gün boyunca test edildiğini TV nin çalıştığı söylendi bize. Hatta getiren teknisyen kendim yaptım nasıl olur gibi kelimeler kullandı! Bu arada biz zaten TV çalışmıyor demiyoruz, çalışma sırasında sürekli açılıp kapanıyor diyoruz! Gerçekten bu cihazı bizden çok test ederken teknisyenler izledi! Ama ne hikmetse hiçbir şekilde tamir edilmeyen ürünün taksiterini hala ödeyip duruyoruz! !

 • Aysel26 Ekim 2016

  Şikayetimi bildireli kaç gün oldu, hala tarafıma bir bilgilendirme yapılmış değil! ! Konuyu gerçekten Büyük bir hassasiyetle ele alıyorsunuz! hem de büyük bir hassasiyetle! ! ! !

 • Philips TV Temsilcisi19 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafınız ile yapılan görüşmeye istinaden ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

 • Philips TV Temsilcisi18 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz, Şikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön