09 Aralık 2015

Philips TV Artık TV Izdırap Haline Geldi!

Ekte garanti kağıdını gördüğünüz ürün 2 yıldır stabil çalışmıyor ve inatla bu ürünün sağlam olduğunu söylüyorsunuz. Lütfen bu ürünün arıza geçmişine bakar misiniz alındığı günden itibaren. Alındığında yanlış teslimat daha sonra panel arızası (arıza dendi ama ne değişti bilgimiz yok) daha sonra kumanda arızası kendiliğinden kapanma daha sonra açılmıyor onarıldı! (Garantili ürün nasıl onarıldı deniliyor) kağıdı ve tekrar aynı döngü TV açılmıyor. Bir TV 'nin arızalı olup değişimin sağlanması için ne gerekli acaba ben çözemedim. Bu konuda artık kesin ve net çözüm. İstiyor eğer bir çözüm bulamayacaksanız yasal haklarımı kullanarak gerekli işlemleri başlatacağım.

Mehmet 338 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Aralık 2015

    Sayın İlgili veya Yetkili, cumartesi günü tekrar arandım ve televizyonumdaki arızanın yazılımsal olduğunu ilettiler. Madem yazılımsal her şeyi halledebiliyorsanız önceki arızada neden ssb board onarıldı bu iş artık çözümsüz hale geldi bu televizyonun arıza geçmişlerine bakıp artık bana sağlam bir bilgi verirseniz sevineceğim.

  • Mehmet09 Aralık 2015

    Ekli dosyalar 'tuketici. [email protected]' mail adresine iletilmiştir. Bilgilerinize.

  • Philips TV Temsilcisi09 Aralık 2015

    Değerli müşterimiz, sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön