10 Mart 2018
Yorum Yap
#10218179

Philips TV Ama Değil

Birkaç ay önce 3100 TL'ye Philips 49"PUS7002/62 model TV satın aldım. Piyasaya yeni yeni adapte olan bir sistem olmasından biraz şans verdim ama TV'nin en büyük ve gerçekten insanı üzen bir sorunu kanal ekleme/taşıma/silme gibi özelliğinin olmaması. Son güncelleme ile belki eklenmiştir dedim ama maalesef gene yok. 2 uydum var toplamda 2500 tane kanal var Allah aşkına bir TV de bu özellikler olmazsa buna TV denir mi? Philips çalışanları bir TV yapıyorlar ama TV değil neden kanalları sıralayamıyor silemiyorsunuz? Şimdi bu TV akıllı mı? Bu özellik en kısa sürede eklenecekse bir haber verin müşterilerinize Şikayetvar sitesinde herkes bu durumdan şikayetçi. Düzelmeyecekse ben bu TV'yi istemiyorum beni uğraştırmadan geri alın ve paramı iade edin.

Erşan Erşan 1.563 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Erşan14 Mart 2018

    bu mudur cevap sizi tatmin ettimi, şahsen beni etmedi. Müşteriniz olarak bu kadar basit bir isteğe bu kadar gereksiz bir cevap olabilir mi. En dandik rakibinizde bile bu özellik varken sizin gibi güzel bir teknoloji ürününe yakışmayan basit bir yazılım eksiğini eklemek bu kadar zor olamaz. 2500 e yakın kanal var 2 çanakta ben bunların içinden taş çatlasa 50 kanalı kullanıyorum ve bunları 2500 adet kanalın içinden tek tek bulup taşıyıp sıralamak istiyorum. Favori listesinde taşıma ve silme fonksiyonu yok. Favoriye bu sıralamayı yapana kadar tam 3 saatim gitti neredeyse astronot olucaktım 2500 kanal arasında ara bul favoriye sırasına göre ekliyecem derken, ama alt tarafı kanal silme fonksiyonu olsa gereksiz bulduğum kanalları işaretleyip sil diyeceğim bu kadar basit olan bir şey ama saatlerce kanal dizmeyi müşterilerinize reva görüyorsunuz.

  • Philips TV Temsilcisi10 Mart 2018

    Değerli müşterimiz, Şikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Kanal listeniz üzerinden kanal ekleme/taşıma/silme gibi özeliikleri kullanabilmek için favori kanal listesi oluşturmanızı rica ederiz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler