08 Ocak
#11415905

Philips TV 6 Yıldır Kullanmaya Çalışıyorum!

Hayatımda ilk kez bir ürüne bu tarz bir ortamda yorum bırakıyorum, varın gerisini siz tahmin edin. 6 yıldır 47PFL7008 TV kullanıyorum ya da kullanmaya çalışıyorum da denebilir. Yaşadıklarımı yazsam ki yazamam ancak yaşayan bilir çok kısa özetlemek gerekirse, Philips servisi sahibi; kardeşim yeter para harcama ben sana istediğin bir TV'yi hediye edeyim dedi en son! Beyefendiyle tanışmam TV'nin ilk arızası akabinde gerçekleşti öncesinde tanışıklık ya da bir dostluk yok.

Tibet Tibet 768 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tibet09 Ocak

    Çok teşekkürler ilginize cevap vermeniz bile büyük nezaket. Benim sizlerden bir beklentim yok TV'den de umudumu kestim zaten amacım diğer insanları bilgilenidrmek, olur da bir hata yapıp TV alırlarsa şayet içine girecekleri girdabı bilsinler istiyorum.

  • Philips TV Temsilcisi08 Ocak

    Değerli müşterimiz, Şikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler