03 Şubat
#11536581

Philips TV 49Pus6412 Depolama Durdu Hatası

Daha 1 aylık TV'im 2 dakika bir '' TV depolama durdu'' ve'’ TV depolama sürekli olarak duruyor’’ bu hataları veriyor, ama en çokta pS4 e geçiş yaptığımda ortaya çıkıyor ve kullanılmaz hale geliyor TV. Müşteri hizmetleri gereksiz şeylerle oyalayıp duruyor yok yeniden kur falan diye (3 kez formatladım), tüm her şeyi denedim ama hala bir sonuç yok 5 gündür televizyondan pS4 veya herhangi HDMI bağlantıcihazı kullanamıyorum. Para verdiğim bir cihazın bu denli fazla hata vermesi insanı gerçekten sinir ediyor.

Okan Okan 721 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Okan04 Şubat

    Attığınız mailde yine hiçbir işe yaramayan bilgiler istemişsiniz. Benim sorunum tv izlerken değil HDMI ile herhangi bir cihaza bağlanırken hata vermesiyle ilgili. Aynı şekilde Ps4 te oyun oynarken 2 dakika bir ekranın ortasına çıkan hata ile ilgili, ve hatayı kapattığımda sürekli ana ekrana atmasıyla ilgili, ve bunun çözümünü bulamayan sizinle ilgili. Bari mail atıyorsunuz da işe yarar bir şeyler atın mailde. Philips aldığıma pişman ettiniz kaç gündür.

  • Philips TV Temsilcisi04 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; belirtmiş olduğunuz e-mail adresine ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 tuketici.danis[email protected]

Ziyaretçi Yorumları