26 Nisan
#11892123

Philips Smart TV Faciası!

2016 yılında Philips 49Puk7100 Akıllı TV aldım. Aldıktan birkaç hafta sonra TV kilitlenmeye başladı. İnternetten bir şey açtığımda ekran çizgi çizgi oluyor kararıyordu. Sonra Youtube.com ya da başka bir uygulamayı kullanırken kendi kendine kapanıyordu. Servis çağırdım TV' yi alıp götürmemiz lazım dediler. Ne zaman getirirsiniz dedim süre vermediler. Ben de vermedim. Bir ay daha sabredebildim yine aynı şeyler olmaya devam etti. Aradım yazılım güncellemesi yapın dediler.


Güncelleme yoktu yapamadık haliyle yine bir şey değişmedi. Sonra yine aradım geldiler bu yazılımla ilgili sorun dediler fabrika ayarlarına döndürünce sorun kalmaz dediler (Türk aklı yetkili servis) tabi ki düzelmedi.


Sonra yine gelip yazılım yükleyeceğiz dediler. Sildiler bir şeyler yüklediler ama nafile. Ben de 1 yıl süren bu saçma servis desteği sonra bıkıp artık aramadım. 3. Yılı TV 'nin ve Philips 'ten nefret etmemizi sağladı.


Demek ki herkes her işe nane olmayacak çapını bilecekmiş. Philips abiler eskisi gibi Philips kaset çalar yapıp bu. Smart TV işine girmeyecekler insanları mağdur etmeyeceklermiş. Ha bu arada TV ile birlikte ses sistemi de almıştım.


Sözde bluetooth ile basa bağlanabildiği zamanlar fena değil ama kafasına eser de bağlanabilirse istemezse yapacak bir şey yok tiz müzik dinliyorsunuz.

Mesut Mesut 2.910 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mesut26 Nisan

    Evet tam da tahmin ettiğim gibi çok detaylı (! ) bilgi vermişsiniz. Vallahi bravo :) teknik servisi aramalısınızdan daha profesyonel bir desteği kimse akıl edemezdi. Yazdıklarımı okuduğunuzdan bile şüpheliyim. Pilipis hizmet kalitesini, detaylı bilginin nasıl verildiğini gördük sayenizde. Teşekkürler

  • Philips TV Temsilcisi26 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; belirtmiş olduğunuz e-mail adresine ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları