26 Mayıs
#12030207

Philips Full HD Smart TV Arızalı!

Amazon.com.tr'den almış olduğum Philips 43PFS5803/62 43" Full HD Smart TV'de ana kart arızası çıktı, ikinci kez aynı ürünü aldım satıcı yine amazon.com onda da aynı arıza çıktı. Ürünleri iade ettim, paramı aldım. Philips müşteri hizmetleri kötü 17.00'dan sonra çalışmıyor ve hiç yardımcı olmadılar. Servis kötü hala Hollanda'dan iade raporunun onaylanıp gelmesini bekliyorlar. Merak ettiğim konu bu ürün kalite güvence kontrolünden geçmeden nasıl satılıyor.

Cengiz Cengiz 552 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Cengiz17 Haziran

  Yukarıdaki yazıdan başka benimle hala iletişime geçip bilgi veren Philips yetkilisi olmamıştır. Müşteri memnuniyeti sıfır. Yerli malı yurdumun malını kullanmak lazım. Aldım Vestel'imi çok mutluyum.

 • Cengiz31 Mayıs

  Kaliteli bir firma bir dönüş yapar, dert dinler, yapacakları hakkında bilgi verir özür diler. Nerede kaldı müşteri memnuniyeti, insanları kaz yerine koymayı bırakın artık

 • Cengiz27 Mayıs

  Klase cevaplar sikti artık. Kaç defa aradım müşteri hizmetlerini verilen cevap amazonu arayın. Siz ne için müşteri temsilciliği yapıyorsunuz ki o zaman.

 • Philips TV Temsilcisi27 Mayıs

  Değerli müşterimiz, Şikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

Ziyaretçi Yorumları