02 Aralık 2015

Philips TV Yetkili Servisi Ayıplı Televizyona Değişim / İade Raporu Vermiyor!

Philips TV'nin sürekli donması, açılmaması, görüntü bozulması gibi birçok şikayet ile servise başvurdum. Servis eve geldiğinde bire bir problemleri gösterdim. Ardından daha önceden çekmiş olduğum videoları' da gösterdim. Bunun üzerine televizyonun tamir edilmesi gerektiği söylendi. Tamir istemediğimi, ilk 6 aylık sürede ortaya çıkan ayıplarda bana tanınan seçimlik haklarım doğrultusunda değişim/iade raporu doldurulmasını talep ettim. Servis ise bunun sadece ilk 30 gün olabileceğini söyledi. Kanunları bilmemezlikten gelen Philips servisine, servis fişi üzerine "Tamir istemiyorum" yazdırıp televizyonu test için teslim ettim. Philips'i ve servislerini kanunlara uymaya davet ediyorum.

Ertan 464 Okunma

Cevaplar

 • Ertan20 Ekim 2016

  Tüketici Hakem Heyeti lehime karar vermiştir ve ürünün parası geri alınmıştır. Bütün Philips mağdurlarına tavsiyem yılmamaları ve mutlaka Tüketici Hakem Heyeti ya da mahkemelerine başvurup haklarını aramalarıdır.

 • Ertan26 Ocak 2016

  Konu tüketici hakem heyetine havale edilmiştir. Bir daha Philips ile işim olmaz, çevremde de kimsenin almasına müsaade etmem.

 • Ertan08 Aralık 2015

  Tahmin ettiğim üzere Yetili Servis bugün cihazı eve getirip, "Test edildi, problem görülmedi" diye rapor yazmışlar. Eve cihazı getiren yetkili servis elemanı "Donmalar, yeniden başlamalar falan normal, cep telefonunda da oluyor" demez mi? İşte Philips budur, bravo. Televizyon'da aynı problemler sürüyor, kurulumdan yarım saat geçmeden donmaya, kapalıyken açılmamaya falan başladı bile. Televizyon alacakların Philips'ten uzak durmalarını tavsiye ediyorum. Hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

 • Ertan04 Aralık 2015

  Tüketici danışma merkeziniz hiçbir konuda yardımcı olmuyor. Biz bir şey yapamayız, yetkili servis yapar diyor. Tüketiciye saygı duymuyorsanız bile kanunlara uymak zorundasınız.

 • Philips TV Temsilcisi04 Aralık 2015

  Değerli müşterimiz, sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön