Philips TV Yetkili Servis Telefonlarını Açmıyor.

Övgü S. |

2013 yılında aldığımız televizyon daha şimdiden hata vermeye başladı. Ekranda görüntü yok ama ses var. Televizyon İlk açıldığında yaklaşık 15 20 dakika radyo dinler gibi koyu siyah ekrandan sadece sesleri dinleyebiliyoruz.

Sonrasında ekran geliyor ama bir filmin yarısında aniden tekrar gidebiliyor. İşin garibi iyisi olsun diye piyasadaki televizyonların neredeyse üç misli para verip aldık. Philips Teknik servisine de ulaşabilene aşk olsun. Arıyoruz ama telefonu açan bile yok.

Etiketler :

Panel - Görüntü Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Övgü S.
  22 Aralık
  12:54

  Philips yetkili servisi geldi televizyonumuzu 1 haftalığına aldı götürdü tamir ettim dedi geri getirdi.Televizyonun geldiği akşam yine aynı hatayı verdi.
  Şimdi televizyonumuz yine bir haftadır serviste.Böyle saçma sapan bir şey olabilir mi? Bu haktan yararlanmak istiyorum.Bizi mağdur ediyorsunuz .
  Madde 14 Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
  a) Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; aynı arızanın ikiden fazla tekrarlanması veya farklı arızaların dörtten fazla meydana gelmesi veya belirlenen garanti süresi içerisinde farklı arızaların toplamının altıdan fazla olması unsurlarının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,

 • 04 Kasım
  18:27

  Değerli Müşterimiz,

  Sikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafınız ile yapılan görüşmeye istinaden ayrıntılı bilgi aktarılmıştır.


  Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


  Saygılarımızla
  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 44 66
  tuketici.danisma@tpvision.com