Philips TV Yetkili Servis!

Sertaç K. |

Teknosa'dan aldığım Philips marka Televizyonum açıldıktan 5 dk sonra kendiliğinden kapanıp açılıyor. Servisi her gün aramama rağmen her gün peki arkadaşlar haber vereceğim demelerine rağmen 2 haftadır servis gelmedi. İnanının Televizyondan soğudum, ne yapmam gerek yani ayıptır!

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sertaç K.
  14 Ocak
  17:14

  Balçova Teknosa'dan aldığım Philips televizyonum alalı 1 ay oldu reset atıyor ben Philips yetkili servisi aradım doğal olarak Balçova şubesini 2hafta her gün aradım neredeyse gelmediler ve buraya yazdıktan sonra yetkili birisi aradı ve beni Bornova şubesine yönlendirdiler teknisyen arkadaşlar geldi TV alıp güncelleyip getirelim dediler 2gün sonra TV 5 gün sonra getirdiler ana kartını değiştirmişler tamam dedim gittikten 1saat sonra TV yine aynı arıza yaptı tekrardan aradım Bornova şubesini 1 haftada anca geldiler ve TV tekrardan götürdüler bugün aradığımda çağrı merkezindeki bayan sizi teknisyene bağlıyorum dedi ve meşgul ben size haber vereceğim dedi ne arayan var ne soran yazıklar olsun...

 • 17 Aralık
  10:41

  Değerli müşterimiz,

  sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz.

  Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66)

  Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 44 66