15 Kasım 2014

Philips TV Yeni Aldığım Ayıplı Televizyonu Değiştirmiyor.

Philips müşteri hizmetleri 3 kasımda atmış olduğum maile hala cevap vermediniz. Servisten TV geldi ve yarım piksel denip değişim yapılmayacağı söylendi. Televizyon geç açılması ve kanal değişimi biraz düzeldi, ama yine de yavaş ve takılmalar oluyor.

Marka olarak nitelendirdiğim, seçimlerinde ilk tercihe koyduğum, bir sıkıntı durumunda müşterilerine yardımcı olur diye bildiğim Philips, değil yardımcı olmak tenezzül edip cevap bile vermedi. Aynı zamanda yapılan bu memnuniyetsizliği çevremdekilere aktaracağımı bildiririm.

Tek piksel de olsa ayıplı mal olduğunu ve iade edilmesi gerektiğini öğrendim ve bunun için Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı bildiririm.

Taner 727 Okunma

Cevaplar

  • Taner27 Kasım 2014

    Aradan 11 gün geçti. Philips tüketici danışma merkezi hala araştırma yapıp bilgi verecekler. Televizyon ile ilgili sıkıntılar hala devam ediyor. Philips aldığıma çok pişman oldum. Ama pişmanlığım philips in bu sorunlar karşısındaki sergilediği umarsamaz tavırdan dolayı.

  • Philips TV Temsilcisi16 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Tüketici Danışma Merkezimize göndermiş olduğunuz mesaj için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafımızca araştırma başlatılmıştır konu hakkında bilgi alınıp sizlerle paylaşılacaktır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön