22 Mart 2016

Philips TV Yanıltarak Ürün Satıyor!

Aldığımız Philips TV, yurt dışı bilet kampanyası kapsamında gidiş dönüş 2 kişilik uçak bileti hediyesi reklam edilerek tarafımıza satıldı. Gerekli işlemleri yapıp gerekli form ve evrakları firmaya ulaştırmamıza rağmen 2 ay gibi bir süre hiçbir şekilde geri dönüş almadık, sonrasında defalarca bizim aramıza rağmen evraklar bulunamadı.

En son aramamızda evraklarımız Beko-Arçelik kapsamına aldıklarını ama sorunun bu değil faturanın 1.nüshasını değil 3.nüshasını gönderdiğimiz için yurt dışı bilet kampanyasını kullanamayacağımız söylendi.

Faturanın 1.nüshasının istenmesi gereksiz, anlamsız ve yasaya aykırı bir işlemdir. Talep edilen nüshayı göndermekle müşteri olarak tüm garanti ve servis haklarımdan vazgeçmem istenmektedir. Philips firmasından bu konuyu aydınlatmasını bekliyorum.

Şefika 285 Okunma

Cevaplar

  • Philips TV Temsilcisi22 Mart 2016

    Değerli müşterimiz, sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimimize iletilmiştir. Konuyla ilgili olarak BA life, tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Dilerseniz, kampanya katılım koşulları ve yasal şartlarına ucurbeniandroidtv.com adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön