19 Eylül 2014

Philips TV Türksat 4A'ya Geçiş Sorunu.

6000 serisi bir televizyonum var. Türksat 4A kanallarına geçiş hususunda problemler yaşıyorum. Müşteri hizmetlerindeki bayan televizyonla ilgili sorunlar için hatta 100 kişinin beklediğini ve benim de beklemem gerektiği söyledi. Türksat'ın uzun zamandır bu geçiş üzerinde çalıştığı kamuoyu tarafından biliniyordu.

Philips Türkiye nasıl oluyor da yaşanacağı gün gibi ortada olan mevcut yoğunluk için önceden önlem almıyor? Ne Philips müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorum ne de İnternet sitesinde yardımcı olabilecek bir kılavuz mevcut. Televizyonun dahili uydu alıcısı son derece ilkel. Manuel müdahale de kısıtlı olduğundan dolayı kanal parametrelerini dahi giremiyorum.

Yasin 1.463 Okunma

Cevaplar

  • Yasin'in Teşekkür Mesajı23 Eylül 2014

    Problemim uzun uğraşlar sonucunda çözüldü. Başlangıçta Philips müşteri hizmetleriyle bağlantı kurma noktasında ciddi bir problem vardı, sanıyorum sonradan çözüldü ve ardından görüşme fırsatı bulduğum arkadaşlar da iyi niyetle ve son derece pozitif bir yaklaşımla yardımcı olmaya çalıştılar. Ancak hattın diğer tarafındaki bir arkadaşın elindeki kullanma kılavuzunu karıştırarak yardımcı olmaya çalışması pek profesyonelce değildi. Ben şahsen böyle olağanüstü durumlarda Philips'den yetkili servislerine talimat vererek ücretsiz servis hizmeti sağlamasını beklerdim fakat servis için 50 TL talep edildi. En nihayetinde arkadaşların yardımıyla problemim çözüldü. şikayetvar.com'un etkili olduğunu görmek de ayrıca güzel. Keşke gerek kalmasaydı. İlgilenen herkese teşekkürler.

  • Philips TV Temsilcisi19 Eylül 2014

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafınız ile yapılan görüşmeye istinaden ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0850 2224466

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön