28 Ocak 2014

Philips TV Televizyonumun 2+3 Yıl Garanti Sorunu

20.12.2013 tarihinde Darty mağazasından almış olduğumuz Philips'in 6678 Led TV 2+3 yıl garanti kampanyası var denildi. Fakat internetten yapılması gereken garanti işlemi ki bu da anlamsız bence neden otomatik olmuyor onca teknoloji satarken üretirken garantisini ille zamanla sınırlamak ve internetten forma bağlamak akıllıca mı?

Darty çalışanı milyon tane gereksiz teknik bilgiyle kafa karıştırarak garantinin işlem süresinin kısıtlı olduğunu hatırlatma ihtiyacı duymamış. Zaman kaybından şikayet edilince de sorumluluk bizim değil Philips'in servis görevlisinin demiştir. Servis görevlisi arkadaş bilgi vermek bir yana alel acele TV'yi monte etti ve gitti. 3 yıl garantinin tazminini istiyoruz.

Fatma 415 Okunma

Cevaplar

  • Philips TV Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; telefon görüşmemize istinaden tarafınıza detaylı bilgiler aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön