Philips TV Televizyonum MKV Dosyalarını Oynatmıyor!

Ahmet Burak Ö. |

21.7.13 tarihinde MKV film de izlemek için aldığım Philips TV'min bazı MKV formatlarını desteklediğini bazılarını desteklemediğini eve geldiğimde farkettim ve bu çok canımı sıktı. DTS ses formatlı MKV'lerin sesi çıkmıyor ama AC3 formatlı MKV'leri sorunsuz çalıştırıyor. Madem böyle bir ayrım var ürün kataloğuna yazın değil mi DTS'yi desteklemez diye.

Halbuki satarken MKV destekler deyip öyle satıyorsunuz. Yazılım güncellemesiyle çözülebilecek birşey ise acilen bu güncellemeyi yayınlamalarını bekliyorum. TV'yi satarken bu ince detayı söylememelerinden ötürü Philips'in bu ilgisiz tavrını şikayet ediyorum.

Etiketler :

Bağlantı Soket - Girişler Yazılım - Program Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  13:02

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; ürünlerimiz her video oynatma ve ses formatını desteklememektedir. Kullanım klavuzunuzun ''Teknik Özellikler'' sayfasında belirtilen formatlar dahilinde sorunsuzca film ya da video seyredebilirsiniz. Bu durum yazılımsal bir durum olmadığı için, konu hakkında herhangi bir yaptırım bulunmamaktadır. Bu durum ürün dizaynı ile alakalı olup, şikayet, bilgi, istek ve önerileriniz ilgili birimlerimize aktarılmıştır.

  Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
  Bilgilerinize sunarız.

  Türk Philips Tüketici Danışma Merkezi
  444 8 445