Philips TV Televizyonum Kasma Yapıyor.

Hamza Ç. |

2.11.2014 Bornova Vatan Computer dan aldığım. Televizyon kasma yaptığı için 2 defa servis çağırdım. Fakat sorunum bir türlü çözülmüyor. Ve dedikleri bu ürün kasma yapıyor. Diyorlar nasıl iş yapıyorlar anlamıyorum Philips şimdiye kadar her ürününü beğenirim.

Ürünün tanıtımında çok iyi gibi gözüken televizyon ürün alındıktan sonra hiç de göründüğü gibi değil. Sorunumla ilgilenilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamza Ç.
  06 Ocak
  23:15

  Aldığım ürün 40puk6809 phılıps bu üründe sıkıntı var. Bence çünkü başka LED TVde aldım. Aynı sinyali çekiyorlar. Sinyal güçleride gayet verimli bana teknik servis dediğine göre bu ürün böyle çok istiyorsanız. Uydu alıcısı bağlayın diyor. Bu nasıl küstahlık anlamıyorum. Ben uydu alıcısı kullanmamak için aldım. Saten ledTV ilgililere duyurulur.

 • 09 Aralık
  17:20

  Değerli Müşterimiz,

  Sikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Öncelikli olarak kablolarınızı kaliteli kablolarla değiştirmenizi öneririz.Çünkü son uyduyla beraber kanal kaliteleri arttığı için cihazınıza gelen sinyal gücü düşer.Düşen sinyali yakalamaya çalışırken donmalar yaşanabilir.

  0 850 222 44 66 numaralı Tüketici Danışma Merkezimizi veya tuketici.danisma@tpvision.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 44 66
  tuketici.danisma@tpvision.com