Philips TV Televizyon Sürekli Donuyor .

Gizem A. |

16-08-2014 tarihinde Media Market'ten sizin verdiler bilgilerdeki uydulu TV'nizi aldım keşke almasaydık. Malı satarken bana bu ürünün donduğundan bahsetmediler ve hayatımda gördüğüm en yetersiz TV. Sizden servisde gelip bu ürünün böyle olması normal uydulu diyor. Ben bunu kabul etmiyorum kanalları değistremiyorum star kanald vb kanallar yok.

Bu nasıl bir ürün satış politikasıdır. Ürününüze sahip çıkmıyorsunuz kesinlikle bu TV'yi geri alın. Eğer ki gerekli işlemler yapılmaz ise yurt dışında genel merkezinize kadar ulaşıp hakkımı arayacağım sadece size de değil Media Mark grubuna da ulaşacağım ve yasal yolları deneyeceğim. Siz kendi evinizde çalışmayan bir TV' yi tutar mısınız?

Etiketler :

Arıza - Çalışmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gizem A.
  27 Ekim
  09:52

  19 ekim de müşteri temsilcisi arayıp bizi önümüzdeki hafta içinde arayın dedi ve arıyoruz kendisi izinli biz kendisine ileticez gibi dönüş alıyoruz..egerki işlem uzuyorsa beni bilgilendirinn acil dönüş rica ediyprum. 3 aydan beri tv kullanamıyoruz. böyle bir çalışmayı kabul etmiyorum şikayetçiyim acilen mahduriyetimin giderilmesini istiyorummmmmm.Philips gibi kökeni olan bir şirket neden bekletiyor ve işlemi uzatıyor anlamıyorum

 • 19 Ekim
  17:15

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Araştırma işlemleri devam etmektedir. En yakın sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla
  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0850 222 44 66