Philips TV Tamir Edemediler, 1 Ay Bekletip Çizik İçinde Getirdiler!

Busra K. |

Televizyonumun açma kapama tuşunda sorun vardı, Philips müşteri hizmetleri beni teknik servise yönlendirdi. Sürekli aradığımız halde ancak 1 ay sonra TV'yi teslim aldılar. 1 hafta sonra getirdiler fakat sorunu halledemediler, parça değiştirdiklerine emin olmak için değişen parçanın belgesini istedim fakat olabildiği halde böyle bir şeyin olmayacağını söylediler birçok hakarete maruz kaldım "beyniniz basmıyor galiba" gibi.

TV'yi ertesi gün tamir edip geri getirdiler televizyonun her yeri tamamen çizik içindeydi. Ertesi sabah tekrar aynı sorun devam etti. Philips'i aradık fakat hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Bir daha asla Philips kullanmayacağım. Servis çizdi üstüne 150 TL ödedim. Ayıptır!

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Busra K.
  08 Aralık
  10:41

  Televizyonumun açma kapama tuşunda sorun vardı, Philips müşteri hizmetleri beni teknik servise yönlendirdi. Sürekli aradığımız halde ancak 1 ay sonra TV yi teslim aldılar. 1 hafta sonra getirdiler fakat sorunu halledemediler, parça değiştirdiklerine emin olmak için değişen parçanın belgesini istedim fakat olabildiği halde böyle bir şeyin olmayacağını söylediler birçok hakarete maruz kaldım " beyniniz basmıyor galiba"gibi.tvy ertesi gün tamir edip geri getirdiler televizyonun her yeri tamamen çizik içindeydi. Ertesi sabah tekrar aynı sorun devam etti. Philips i aradık fakat hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler bir daha asla Philips kullanmayacağım. Servis çizdi üstüne 150 TL ödedim. yazık

 • 08 Aralık
  09:54

  Değerli müşterimiz,

  sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz.

  Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66)

  Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 44 66