01 Aralık 2015

Philips TV Smart ve Android Özellikleri Çalışmıyor.

Televizyonu satın alınırken Media Markt'ın Alaybey şubesindeki Philips satış elemanı tarafından bahsedilen özelliklerin bir çoğunun kurulum yapıldıktan sonra olmadığını ve görüntü kalitesinin Eski televizyonumdan da kötü olduğunu tespit ederek ertesi gün servis ve akabinde değişim istedim ne servis şikayetlerime bir çözüm buldu ne de genel merkez. Servis tarafından doldurulan değişim formuna tüm eksiler yazılmasına rağmen görüntü ve sorunlar ile ilgili fotoğraf görüntü alınıp genel merkeze mail atılmasına rağmen hiçbir şekilde ben aramadığım sürece dönüş olmadı. Şimdi tüm yasal haklarımı kullanacağım ve bir daha asla Philips'in bir ürününü kullanmayacağım.

Adnan 427 Okunma

Cevaplar

  • Adnan 04 Aralık 2015

    Konuyu hangi açıdan ve merciden ele alıyorsunuz öğrenebilirmiyim?

  • Adnan 03 Aralık 2015

    Philips tüketici danışma hattınızı defalarca aradım fakat ısrarla yardımcı olamayacaklarını istediler beni sorunumu ve konuyu dinlemediler bu mu müşteri memnuniyeti insanı Philips markasından bu kadar soğutmaya ne hakkınız var?

  • Philips TV Temsilcisi01 Aralık 2015

    Değerli müşterimiz, sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön