Philips TV Servisin Hizmet Kusuru.

Sevcan T. |

2.5 yıl önce Philips marka bir televizyon aldık. Televizyonu aldığım tarihten bu zamana kadar toplamda 3 defa arıza verdi. Bu arızaların ikisi garanti süresi dahilinde oldu. Arızaların tamamı da ses var görüntü yok şeklindeydi. Her seferinde arıza giderildi deniliyor fakat televizyon aynı arızayı veriyor. Nasıl oluyorsa aynı arızalar olmasına rağmen benden farklı arızalar gösterilerek ücret talep ediliyor. Bu sürede de televizyonun garanti süresi doldu ve televizyon tekrar arızalandı. Aynı arızayı veren parçalar değiştikten sonra değişen parçalara 6 ay garanti veriliyor. Ne hikmetse aynı sorunu veren TV de her seferinde farklı sorun bildiriliyor. Televizyonu 1300 liraya aldım, toplamda 600 lira onarım ücreti ödedim. Koskoca dünya markası tepeden tırnağa her yerinden arıza veriyor.

Etiketler :

Panel - Görüntü

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevcan T.
  22 Eylül
  13:49

  Arkadaşlar benim size tavsiyem Philips marka ürünlerden uzak durun. Sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar. burada verilen cevapta bana ulaşılamadığı yazıyor. İletişime geçmem söyleniyor fakat aradığım zaman benimle hiçbir şekilde iletişime geçilmediği ve herhangi bir kayıt olmadığı söyleniyor. Müşteri ilişkileri sıfır. Servis hizmetleri şaibeli.

 • 21 Eylül
  11:24

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; irtibat bilgilerinizden 21.09.2016 tarihinde, saat 11:24'de tarafınıza ulaşım sağlanamamıştır.

  0 850 222 44 66 numaralı Tüketici Danışma Merkezimizi arayarak veya tuketici.danisma@tpv-tech.com adresinden bizlere
  ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 44 66
  tuketici.danisma@tpv-tech.com

 • 20 Eylül
  15:37

  Değerli müşterimiz,

  Şikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz.

  Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66)

  Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 44 66