Philips TV Servis Yok!

Cem Ö. |

Eski televizyonum arızalanınca uzun uzun araştırmalar, kampanya aramalar, en yeni teknoloji ve en uygun fiyat ararken Philips marka en son model bir LED TV aldım. Fakat servis yok ve çok ilgisiz. Tüm İstanbul Anadolu yakası numaralarını aramama rağmen yardımcı olan olmadı.

Üstelik servis kurmadan garanti başlamıyor. Philips bunu başaramamış!
Bu kadar para verip de üzülmek bu çağda bu teknoloji rekabetinde beklediğiniz ücretsiz kurulum servisi bu olmamalı! Carrefour' SA gibi bir firmaya da bu yakışmadı.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem Ö.
  13 Haziran
  12:33

  Bir aylık smart tvde görüntü ve ses bozuldu! Call center aradım Tarık diye biri telefonu suratıma kapadı üstelik kaç liralık TV aldın diye fırça kayarak! Cidden bu firma bitmiş!Sakın Philips smart LED TV almayınız

 • Cem Ö.
  20 Mayıs
  20:17

  Hem televizyon alıp hem de telefon açıp bikgi alacağız! Yahu müşteri velinimet idi eskiden şimdi ali-veli! Sakın Philips TV almayın! Servis hizmeti yok!

 • 05 Mayıs
  18:25

  Değerli Müşterimiz,

  Sikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; irtibat bilgilerinizden saat 18:25 05/05/2015 tarihinde tarafınıza ulaşım sağlanamamıştır.

  0 850 222 44 66 numaralı Tüketici Danışma Merkezimizi veya tuketici.danisma@tpvision.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 44 66
  tuketici.danisma@tpvision.com