Philips TV Servis Yetkilisi Hem Suçlu Hem Güçlü.

Adem A. |

117 ekran TV aldım. 3-4 ay sonra TV arızalandı. Faturasıyla birlikte Bilecik Servisine verdim. 15 gün sonra TV geldi ama faturası geri gelmedi. Servise gittim, yetkili sert bir tavırla "faturanız burada yok" dedi. Bende "Televizyonum arıza yaparsa garanti yerine geçen fatura olmadan ne yapacağım" dedim.

Yetkili, umursamaz bir tavırla "firmada unutulmuştur, oraya bir sorarız" dedi. Aradan tam 1 ay geçti ve beni konuyla ilgili servis yetkilisi hiç aramadı. Bende tekrar servise gittim. Aynı servis yetkilisi, sinirli bir şekilde kağıt parçasına yazarak " al şunu, beni müşteri temsilcisine şikayet et" dedi. Müşteri temsilcisini aradım sadece beni dinledi. Yaklaşık 2 ay oldu, hala faturam ortada yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Belgesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem A.
  08 Aralık
  20:50

  Philips marka en ufak bir ürünü dahi evime sokmayacağım.

 • 25 Kasım
  16:16

  Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafınız ile yapılan görüşmeye istinaden ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0850 222 44 66