26 Şubat 2013

Philips TV Servis İlgilenmiyor!

Herkes gibi ben de karışık kanal hatası alıyorum ya da bütün kanallar şifreli. Burada denildiği şekilde kanal listesi attım ancak koca bir siyah ekran dışında bir şey çıkmadı. Zaten tv de kendi kendine siyah ekran veriyor.

Philips servislerinde zaten hangi ürün için hangi ilde gidersem gideyim kafalarından bir mazeret uydurup baştan savmak gibi bir davranış mevcut. Kimse ilgilenmiyor. En kısa zamanda geri dönüş bekliyorum.

Merve 129 Okunma

Cevaplar

  • Philips TV Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; Yaşamış olduğunuz durum kanal kurulumu esnasında sadece digital platformlara ait kanalları yüklemiş olmanızdan kaynaklanmaktadır. Öncelikle cihaza yazılım güncellemesi yapmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca kanal kurulum kılavuzunuz mail adresinize iletilmiştir. Kanal kurulumunuzu kılavuzumuza uygun şekilde gerçekleştirmenizi öneririz. Yazılım yüklemek için ; www. p4c.philips.com sitesine giriş yaparak ürün model ismini aratınız. Karşınıza gelen sayfayı Türkçe seçiniz. Yazılım link ine tıklayınız. Yazılımı PC nize indiriniz Zip li dosya içerisinde bulunan autorun.upg dosyasını çıkartarak usb belleğe kaydediniz. USB yi TV ye taktığınızda yükleme otomatik olarak başlayacaktır ve baralarla gösterilecektir. Bara göstergesi, %100 olana kadar TV yi kapatmayın ve USB yi çıkarmayınız. %100 olunca ekrana gelen yazılım yükleme tamamlandı uyarısından sonra USB yi TV den çıkarınız. Cihazın güç kablosunu prizden çekip tekrar fişi takarak cihazı calıştırınız. Her türlü soru ve sorununuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 444 8 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön