Philips TV Servis Hizmet Kusuru

Ali T. |

Yetkili servis elemanı eve Philips TV'yi almaya gelince sorunu görüyor ve onaylayarak servise götürüyor da servise varınca nasıl problem olmuyor. Bu TV yolda giderken kendini mi düzeltti acaba. Servisteki arkadaş problem yok diyor ya, ben beğenerek aldığım 2 günlük TV'yi can sıkıntısından mı servise gönderiyorum. Mademki dedikleri gibi bir problem yok benim TV neden 5 gündür serviste (Servisin evime uzaklığı 20 dakika). Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  14:28

  Sayın Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; Televizyonunuz üzerinde yapılan teknik incelemelerde herhangi bir sorun tespit edilmemiş olup cihazınız standartlar dahilinde çalışmaktadır. Cihazınız kullanım esnasında arka planda bir çok işlem yürütmekte olduğundan dolayı kumanda üzerinden yapacağınız seri işlemlerde bu tip durumlar ile karşılaşmanız normal sayılmaktadır. Cihazınızın inceleme işlemleri tamamlanmış olup tarafınıza teslim işlemi gerçekleştirilecektir.

  Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  444 8 445

 • Ali T.
  12 Şubat
  15:28

  Siz bunun normal olduğunu söylüyorsunuz bunu anlıyorum peki aynı tv yi teknosa da deniyorum o kapanmıyor. Ona rağmen ben yinede normal olarak kabul edeyim ama siz servis olarak bunu normal olarak kabul etmiyorsunuz ki benim şikayetine istinaden böyle bir şeyin normal olduğuna dair rapor duzenliyemiyorsunuz. Mantıklı olalım sizin normal diye rapor duzewnleyemediginiz bir durumu ben nasıl kabul edeyim.ustelik Ben bunu şikayet olarak size bildirdiğine halde.

 • 11 Şubat
  16:58

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; tarafınıza daha önce akaktarılmış olan bilgiler haricinde
  farklı olarak herhangi bir bilgi iletilememektedir.

  Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  444 8 445