18 Şubat 2016

Philips TV Satış Sonrası Hizmeti Tamamen Hayal Kırıklığı.

Philips 42pfk6309 TV daha 6 aylık olmasına ve HDMI girişini sürekli 'tak-çıkar' yaparak hor kullanmamış olmama rağmen ses kesilmesi ya ekran kararması gibi arızaları başladı. Birkaç gün sonra tamamen HDMI giriş kullanılmaz hale geldi. Servis gelip TV'yi tamir için götürdü. Tüketici danışma merkezini arayıp birebir değişim istedim zira 6 aylık üzerinde hiçbir kullanıcı hatası olmayan bir TV'nin tamir görüp geri gelmesini istemiyorum. Yetkili servise yönlendirdiler. Yetkili servisi arayıp aynı durumun bir arkadaşımın başına geldiğini ve tamir görüp geri geldikten sonra sürekli sorun yaşadığını bu yüzden ürünün birebir değişimini istediğimi izah ettiğimde 'o aklı kimden aldıysanız onu arayın ' şeklinde cevap aldım.

Burak 428 Okunma

Cevaplar

  • Burak21 Şubat 2016

    Şikayetim çözülmüş değildir, sözde tamir ettikleri televizyonumu getirdiler bir saat geçmeden tekrar aynı sorun başladı ve yine televizyonumu kullanamıyorum.

  • Philips TV Temsilcisi18 Şubat 2016

    Değerli müşterimiz, sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön