Philips TV Philips TV 4K İzleyememek!

Nurettin Y. |

Philips 49puS7 909 4K LED TV aldım, ama söylenildiği gibi 4K değil desteklemiyor. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman ayrı bir Media Player ve uydu alıcısı almanız lazım dedi. Ben ayrı para verip uydu alıcı veya Media Player alacaksam TV'nin üzerine niye 4K yazıyorsunuz niye insanları aldatıyorsunuz? Ben eski televizyonumu da 4K uydu alıcı alıp seyredebilirdim zaten! Müşteri hizmetlerine yeni yazılım çıkacak mı diye sordum evet o sorunu halledeceğiz dediler. Bir başka temsilci yazılım çıksa da seyredemezsiniz dedi. Araştırdığımda bir çok kullanıcı bu sorundan şikayetçi. Koskoca firmaya bu yakışmıyor. Lütfen bu sorunu bir şekilde halledin.

Etiketler :

Panel - Görüntü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurettin Y.
  15 Aralık
  11:41

  Merhaba nedense magduriyetimle kimse ilgilenmedi hanı hassasiyetle ilgilenecekti

 • Nurettin Y.
  11 Aralık
  09:21

  49puS7 909 4K TV ile ilgili ekran sorunu yaşıyorum 5,6 adet gölge şeklinde çizgiler beliriyor ve bu sorunu ne satıcı firma ne de müşteri hizmetleri çözüm üretiyor neymiş servise yollayıp panel deyiştireceklerini söylüyorlar tamir edilecek TV düşünün ki 3000 TL'ye yakın para verip ikinci el TV kullannacakmisiz lütfen bu sorunlarıyla ilgili acil çözüm istiyorum iletişimde gecmenizi arz ve talep ediyorum saygılarımla Nurettin Yiğit

 • Nurettin Y.
  09 Aralık
  23:52

  Benimle iletişime geçerseniz sevinirim sorununu çözemezsem tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım saygılarımla

 • 09 Aralık
  12:06

  Değerli müşterimiz,

  sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz.

  Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66)

  Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 44 66