Philips TV Para İadesi Talebi.

Ahmet S. |

Televizyonum 03.11.2014 tarihinde yetkili servis tarafından alındı. 10 iş günü geçtikten sonra işimin görülmesi için muadil bir ürün talebim oldu ancak bu talebim gerçekleşmedi. 20 iş günü geçtikten sonra yetkili servis ürünü bana zorla vermeye çalıştı ancak kabul etmedim.

27.11.2014 tarihinde Philips tüketici danışma hattını arayarak para iadesi talebim oldu. Bana geri dönüş yapacaklarını söylediler ancak hala bir dönüş yapmadılar. Tekrar arayıp 1 aydır televizyonumun olmadığını bu işleyişi hızlandırmaları gerektiğini söylememe rağmen yapacak başka bir şeylerinin olmadığını söylediler. Onların mantığına göre 1 yıl bile beklemek gerekebilir. Allah kimseyi Philips'in eline düşürmesin.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet S.
  02 Aralık
  23:25

  Bir daha asla bir philips ürün almayacağım bırakın televizyonu philips lamba bile almayacağım

 • Ahmet S.
  02 Aralık
  15:52

  Philips en kısa sürede tarafıma dönüş yapacağını söylüyor ama bir türlü dönüş yapmıyor.Bunun üzerine ben onları aradım.Televizyonumu 03.11.2014 tarihinde evimden almışlardı.Kanunlara göre aldıkları gün 20 iş günü işleyişi başlar ancak adamlar ertesi gün başlatıyorlar.Prosedürleri öyleymiş.Kesinlikle bu firmadan uzak durun

 • 30 Kasım
  16:25

  Değerli Müşterimiz,

  Sikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Araştırma işlemleri devam etmektedir. En yakın sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla
  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 44 66
  tuketici.danisma@tpvision.com