24 Nisan 2015

Philips TV Mağduriyeti.

12.12.2014 tarihinde almış olduğum 47pfl7008 model LED TV ayıplı üründür. Son 2 ayda sürekli 4.5 dakikada bir kapanıp açılıyor dün en son TV'de kararma meydana geldi. Servise bu sabah götürdüm anakartın değişeceğini söyledi. (Philips sitesindeki en son güncellemeler yüklü)
Bu ayıplı ürünün Philips tarafından birebir değişimini istiyorum zira 6 ayını doldurmadı.

Kadir 712 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 29 Haziran 2015

    Philips'in servis sorumsuzlugunu dile getirmek istiyorum belki ürün almak isteyenler için rehber olur.tv'yi 32 gün sonra aldım bulunduğum ildeki servis genel servisten bir parça istedi ise yaramadı. Genel servise gönderdi güç aktarım devresinin yandigini söylediler değiştirip gönderdiler ama kumandayi kaybettiler ve kumandanin bize gelmediğini söylediler neyse yenisini gönderiler.tv'nin Sağ alt panel ve Çerçeve arasinda 2 santimlik boşluk oluştu servis bana normal dedi panel cikarmak için aralık oluştu.tv servise verdiğimde orijinal kutusunda ve köpükleriyle birlikte çok güzel paketlemistim. Ama bana başka bir kutuda gönderdiler. yırtık içinde köpükleri paramparça şekilde gönderdiler.

  • Philips TV Temsilcisi27 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Sikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafınız ile yapılan görüşmeye istinaden ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön