30 Nisan 2015

Philips TV Kusurlu Ürün!

07.02.2015 tarihinde almış olduğum televizyonda kusur bulunmakta. Aldığım mağaza ve aynı ürünü satan diğer mağazadaki yetkililerden aldığım bilgi ve ürün karşılaştırmalarında ürünümün kusurlu olduğuna kanaat getirildiği halde Philips yetkili servisleri ve Türk Philips Ticaret A.Ş. Müşteri destek hattından hiçbir şekilde geri dönüş alamadım. Maillerim ve telefonlarım cevaplanmadı.

Kusurlu ürün hakkında hiçbir işlem yapılmıyor ve istedikleri tüm bilgi ve belgeleri göndermeme rağmen tarafıma geri dönüş yapılmamaktadır. Konu ile ilgili Tüketici Hakem Heyetine 005020150002175 şikayet numarasıyla ve BİMER'e 433005 başvuru numarası ile şikayette bulundum. Çözüm bekliyorum.

Ahmet 705 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 07 Mayıs 2015

    30 Nisan'a kadar hiçbir olumlu geri dönüş yapmayan Philips yetkilileri www.sikayetvar.com üzerinden gönderdiğim mesaj üzerine hemen geri dönüş yaptılar. Fakat yetkili servis ve müşteri hizmetleri kesinlikle sorunu çözmeye yönelik tutum ya da yaklaşımda bulunmuyor. Servis yetkilileri kendi ürünlerini kötüleyecek kadar ileri gidip televizyonun görüntü kalitesi bu diyor ama ürünün kusurlu olduğunu kesinlikle kabul etmiyor. Müşteri hizmetleri ise benden istedikleri görüntü ve bilgileri göndermeme rağmen tekrar tekrar istiyor telefonla iletişim kurduğumda fark ediyorlar. Tekrar servis göndereceğim dediklerinin üzerinden 4 gün geçti, ne gelen var ne giden. Servis hiçbir işlem yapmadığı için ürünü aldığım mağaza da şikayetimi kabul etmiyor. İnsanın aklına mağaza ve firma anlaşma yapıp kusurlu ürünleri satıp müşterileri mağdur etme konusunda işbirliği mi yaptı sorusu artık daha fazla gelmektedir. Yanıt ve çözüm beklemeye devam etmekteyim.

  • Philips TV Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Tüketici Danışma Merkezimize göndermiş olduğunuz e-mail için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Cihazınızın detaylı inceleme işlemlerinin sağlanması için tarafınıza servis yönlendirmesi sağlanmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön