Philips TV Kanallar Arası Geçişte Sinyal Yok Sorunu Yaşıyorum!

Onur B. |

Tv'yi alalı yaklaşık olarak 6 ay oldu. İlk açıldığı günkü yetkili servis elemanlarının ayarladığı kanal ayarıyla duruyor hala. Güncellenmedi. Onu belirtmek isterim. Kanallar arası geçişte arada sırada Sinyal yok hatası veriyor. 4-5 saniye bekledikten sonra yayın geliyor.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  11:19

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Televizyonunuza menüler arası geçişin yavaşlığı nedeniyle; yazılım güncellemesi yapmanızı, Kanallar arası geçişler yavaş ise; Çanak anteninizin sinyal seviyesini %85 ve üzerine çıkartıp sabitlemenizi öneririz.

  Yazılım güncelleme yapmak için;

  www.p4c.philips.com sitesine giriş yaparak ürün model ismini aratınız. Karşınıza gelen sayfayı Türkçe seçiniz. Yazılım link ine tıklayınız. Yazılımı PC nize indiriniz Zip li dosya içerisinde bulunan autorun.upg dosyasını çıkartarak usb belleğe kaydediniz. USB yi TV ye taktığınızda yükleme otomatik olarak başlayacaktır ve baralarla gösterilecektir. Bara göstergesi, %100 olana kadar TV yi kapatmayın ve USB yi çıkarmayınız. %100 olunca ekrana gelen yazılım yükleme tamamlandı uyarısından sonra USB yi TV den çıkarınız. Cihazın güç kablosunu prizden çekip tekrar fişi takarak cihazı çalıştırınız.

  Kurumsal E-mail adresimiz değişmiştir. Her türlü konu ve önerilerinizde size tuketici.danisma@tpvision.com adresimizden yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla
  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  444 8 445