Philips TV Kanal Sıralaması Yapılmıyor!

Zühtü U. |

Firmanın vermiş olduğu linkten programı bilgisayarıma indirdim. Usb bellek ile tv'den kanalları bilgisayara aktardım program vasıtasıyla televizyon kanallarını sıraladım sıralamış olduğum kanal listesini usb ile tekrar televizyona aktardım televizyon arızalandı ismi yazan kanal ile izlediğim kanalın alakası yok. Tv üzerinden iyi kötü bir sıralama yapmıştım o da gitti şuan kanal listesi darma dağın oldu. Altı üstü bir kanal sıralaması yapalım dedik,kaç saattir kafayı yedim.Piyasada 50 tl'ye satılan uydu cihazlarında bile 10 dakikada kanal düzenlemesini yapabilirsiniz.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zühtü U.
  21 Mart
  21:23

  Teşekkür ederim.Sonunda problem çözüldü.

 • 21 Mart
  09:33

  Sayın Müşterimiz,

  Cihazınıza ait hazır kanal listeniz, kanallarınızı rahatlıkla sıralayabileceğiniz '' Philips Channel Editör '' programı, manuel kanal yükleme prosedürü ve Televizyonunuza ait kanal ve uydu ayarlarının tamamı mail adresinize iletilmiştir.

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  444 8 445

 • Zühtü U.
  20 Mart
  20:49

  42PFL4007K

  Televizyonun model numarası bu.

 • 04 Mart
  15:21

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; İletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşılamamıştır. Televizyonunuzun model numarasını iletmeniz halinde tarafınıza detaylı bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  444 8 445