Philips TV Kanal Geçişleri Çok Yavvş.

Şevket K. |

Philips marka televizyonum çok yavaş, kanallar arası geçişler ve diğer bütün fonksiyonları beni çıldırttı. Eğer Philips bu konuda yetenekli değilse neden tüketicileri üzüyor. Benim gibi bir çok kişinin aynı sorunlardan muzdarip olduğunu duydum ama benimki çok farklı. Philips'in bu konuya bir çözüm getirmesini bekliyorum.

Etiketler :

Yazılım - Program

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  17:04

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; aşağıda bulunan linkten dosyayı indirdikten sonra ekteki dokümanda anlatılan talimatlar neticesinde yazılım yükleme işlemi yaparak sorununuz çözümlenecektir.


  Yazılım yüklemek için;

  http://www.philips.com.tr/c-p/32PFL4258K_12/4000-series-digital-crystal-clear-oezellikli-ultra-ince-smart-led-tv/destek

  alt tarafta ise nasıl yükleyeceğiniz ile ilgili video bulunmaktadır.

  http://www.youtube.com/watch?v=jNTjX2EvO9s

  Yazılım link ine tıklayınız. Yazılımı PC nize indiriniz Zip li dosya içerisinde bulunan autorun.upg dosyasını çıkartarak boş bir usb belleğe kaydediniz. Cihaz kapalı konumundayken (Cihazın güç kablosu prizden çıkarılmış bir vaziyette)USB yi TV ye taktığınızda sonra cihazın güç kablosunu prize taktıktan sonra yükleme otomatik olarak başlayacaktır ve baralarla gösterilecektir. Bara göstergesi, %100 olana kadar TV yi kapatmayın ve USB yi çıkarmayınız. %100 olunca ekrana gelen yazılım yükleme tamamlandı uyarısından sonra USB yi TV den çıkarınız. Cihazın güç kablosunu prizden çekip tekrar fişi takarak cihazı çalıştırınız.

  Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla
  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0850 222 44 66