Philips TV Hiçbir Özelliğini Kullanamadım!

Turgay İ. |

Baştan sona kadar sorunlu, kuruş değeri olmayan bir televizyon hakkında görüşlerim... Philips 47pfl6877k/12 marka 3D vs bir televizyon. Sürekli yazılımsal sorun verir donar. Kapanıp açılır. Güncelleme yaparlar yüklersiniz ama TV de değişen hiçbir şey yok. Kanal geçişleri inanılmaz yavaş, Smart TV yüksek ölçek sabır gerektirir, kanal logoları farklı TV kanallarının olduğu TV. Özellikle satış kar payı yüksek olduğunu için sürekli satış temsilcisinin size satmak istediği TV. Bu TV de harici diskten film izlemek çok güç bir iştir. Öyle her filmi izleyemezsiniz. Hele ki son zamanlarda çıkan filmlerin formatını hiç kabul etmez.

Etiketler :

Yazılım - Program

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgay İ.
  13 Ağustos
  23:24

  Cumartesi günü Philips teknik servisiyle görüştüm.tv yi fabrika ayarlarına döndürüp zaten güncellemiş olduğum yazılımı tekrar güncelledik.
  Sonuç olarak değişen hiç bir şey yok. Bana fazladan tekrar kanalları sıraya koymaktan başka bir işe yaramadı. Kesinlikle bu markanın TV adı altında pazarladığı hiçbir ürünü tavsiye etmiyorum. 3 bin TL para verip rezil olmayın. (indirimdeki fiyatı). Paraları değirmenden toplamıyoruz sayın yetkililer. Bundan önceki televizyonum da 37 inç LCD TV idi ve ilk üretimdi ve hiçbir sorunu yoktu. 2 harf sadece 2 harf.

 • Turgay İ.
  05 Ağustos
  10:23

  bugün itibariyle müşteri hizmetlerinden arandım ve sorunlari telefonla anlattim. Cumartesi günü tekrar TV yanindan arayacagim ve bana birkaç işlem yaptiracaklarmış. To be continued...

 • 05 Ağustos
  10:17

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; telefon irtibat bilginizden 05.08.2015 tarihinde, tarafınıza ulaşım sağlanmıştır.

  Konu ile ilgili olarak 0850 222 44 66 nolu telefon numaramız veya tuketici.danisma@tpvision.com e-mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Çalışma saatlerimiz:
  Hafta-içi: 08:30 - 17:30
  Hafta-sonu: 09:00 - 18:00

  Saygılarımızla,

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi

 • Turgay İ.
  02 Ağustos
  20:22

  Evet sayın yetkili. Dediğiniz gibi yaptım. Sanırım yazılımı güncelleyin falan gibi bir şeyler söyleyeceksiniz. Yazılımlar önceki mesajımda da belirttiğim gibi güncel. Siz bu TV yi piyasaya sürerken yazılım kötüydü de sonradan mı farkettiniz?
  2.1 Current Main Software 'imi tüm Türkiye ile paylaşıyorum buyurun. QF1EU-0.150.101.0_bld13a
  Bakalım şimdi ne olacak...

 • 31 Temmuz
  12:37

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak;
  Kumandanızdan hızlı ve seri bir şekilde 123654 tuşlarına bastığınızda CSM ekranına ulaşacaksınız.

  Uzaktan kumandanızdaki aşağı yön tuşuna 1 kere basarak, 2. sayfaya geçiniz ve aşağıdaki bilgiyi lütfen bizimle paylaşınız;

  2.1 Current Main Software:


  Saygılarımızla,

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi

  0 850 222 44 66
  tuketici.danisma@tpvision.com