24 Haziran 2015

Philips TV Ekranı Kırık TV Teslimi ve Değişim!

Bimeks'ten aldığım Philips ultra TV ilk önce servisimiz yok diye arabamla eve gönderdiler. Sonra yetkili arkadaşlar TV kurulumu için Philips yetkili servisin numarasını verdiler. İki gün bekledikten sonra kurulum için geldiler.

TV kutusunu açtıklarında TV'nin ortadan kırılmış ve çatlak olduğunu gördük. Yetkili arkadaş fotoğraflarını çekip (TV ve kutusunu da dahil) merkeze e-mail çekeceklerini sonra değişim olacağını söylediler. Bir haftadan fazladır bekliyorum ne bir arayan ne bir haber var.

Bimeks'e mi kızmalıyım bana kırılmış TV sattıkları için, yoksa Philips'e mi. İkisinden de alışveriş yaptığım için çok pişmanım!

Sedat 567 Okunma

Cevaplar

  • Philips TV Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Sikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; yetkili servisimiz ile görüşülmüştür. Değişim işlemleri hakkında tarafınıza bilgi verildiği aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

  • Sedat25 Haziran 2015

    Bimeks ten aldığım Philips ultra TV ilk önce servis yok dediler arabamla eve götürdüm Bimeks yetkilileri kurulum için Philips yetkili servisin telefonunu verdi iki gün bekledikten sonra kuruluma geldiler sonra televizyonun kutusunu açınca televizyonun ortadan kırılmış (çatlamış) öldüğünü gördük yetkili arkadaş fotoğraflarını çekip (TV ve kutusu dahil olmak üzere) merkeze e-mail çekeceklerini ve değişim olacağını söylediler tam bir haftadır bekliyorum ne bir haber ne bir arayan. Bimeks e mi kızmalıyım bana kırılmış TV sattıkları için yöksa beni ön gündür bekleten philipse mi.çok pişmanım ikisindende alışveriş yaptığım için... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön