Philips TV Ekranda Işık Sızması ve Donma Sorunu Var.

Suat S. |

Yakalaşık 1 ay önce aldığım Philips Led TV 46pfl4908k marka ürünün Smart TV'sini her zaman kullanamıyorum sık sık donma yapıyor. Bazen kumanda hiç çalışmıyor pasif oluyor pilleri dolu. Daha sonra ağ ayarlarından güncelleme yaptı yinede düzelme olmadı ayrıca kapatamıyorum anca fişini çıkarıp tekrar açınca görüntü geliyor.

Aldığımda ekranın sol üst köşesinde özellikle ekran siyah rengi gösterdiğinde belirgin olan bir ışık sızması var. Kullandıkça geçer diye kullanmaya devam ettim ama gittikçe artmaya başladı ve ekranın değişik noktalarındada benzer parlaklıklar oluştu. 1 ayda TV'nin her şeyini çok ayrıntılı öğrendim kullanıcı ile ilgisi olmadığı kesin. Bunun için ne yapmam gerekiyor.

Etiketler :

Panel - Görüntü Kart / Devre Kartı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suat S.
  09 Aralık
  17:43

  çağrı merkezinden bir arkadaş aradı ve size bir mail atacağım ordaki liklere tv nin fotosunu ve videosunu yollayın yardımcı olalım dedi. ve o konuşmanın ertesi gününe eşimin doğumu sonrasındaki nedenlereden mailime hiç bakamadım 1 ay sonra baktım ve gelen giden birşey yok. artık ümidimi kestim tekrar aynı prosedürü çekemeyeceğim. bir daha Philips den en ufak birşey almayı düşünmüyorum ayrıca tüm yakınlarıma da sakın almayın tavsiyesinde bulunuyorum. teknik destek kısmı tam bir fiyasko

 • 30 Haziran
  11:14

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; telefon görüşmemize istinaden tarafınıza detaylı bilgiler aktarılmıştır.

  Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  444 8 445

 • Suat S.
  30 Haziran
  01:33

  bu ürünü aldıktan sonra kesinlikle philips firmasını birdaha tercih etmeueceğim ve hiç kimseye tavsiyede etmeyeceğim tavsiyem philips led tv lerden uzak durulması yönündedir..

 • 18 Haziran
  13:41

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Belirtmiş olduğunuz konunuz ile ilgili olarak; Tarafınızla ile yapılan görüşme sonucunda servis yönlendirilmesi sağlanmıştır.

  Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Bilgilerinize sunarız.
  Türk Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  444 8 445