09 Temmuz 2016

Philips TV Daha Doğru Düzgün Kullanmadan Arızalandı.

12.06.2016 Tarihinde 42pfl6678k/12 model tv aldım .Montajı yapıldı 6 ay neredeyse düğüne kadar kullanılmadı, montajı oldu bekledi. Çalışan insanlarız tv izlemeye vaktimiz yok var olan vaktimizi de çok fazla tv karşısında geçirmeyiz. Buna rağmen tv 11.06.2016 garanti bitimine bir gün kala ekranı izlerken bir anda dalgalandı ekran karardı ses gitti. Bir süre sonra ses kendiliğinden geldi ekranda birkaç dakikaya geldi, düzeldi dedim. Ama aynı durum birkaç gün sonra yine oldu ve bayramın birinci gününe kadar arada devam etti. Bayramda aynı şekilde arıza verdikten sonra kapandı ve bir daha açılmadı.

Servise götürdüm ana kartında problem olduğunu belirtildi ve 420 TL ücret istendi. Yani biz 2000-3000 TL para verip TV'ye vitrine mi koyalım çalıştırmayalım mı? Kullanım ömürleri bu kadar mı?

Tolga 184 Okunma

Cevaplar

  • Tolga 10 Temmuz 2016

    Philips olarak müşteri memnuniyetiniz herkese aynı cevabı atmak olmamalı. Belirttiğim arıza gibi hemen hemen aynı arızalardan son 2 ayda bile bir çok şikayet almışınız. Bu kullanıcı hatası ya da dış sebeplerle doğabilecek bir sorun değil, bu şekilde açıklayamazsınız da, tamamen ürünlerinizin kalitesizliği veya ayıplı ürün satmanızdan kaynaklanıyor. Arıza çıkaran TV'leri bir çoğumuz indirimde almışız, phiips olarak sorunlu ürünleri indirim var gibi göstererek satmak yerine toplatmalıydınız. Bu tüketiciyi kandırmaktır. Daha da ötesi ayıplı olduğunu ve arıza yapacağını bilerek sattıysanız dolandırıcılıktır.

  • Philips TV Temsilcisi09 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz, sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön