02 Mart 2016

Philips TV Çatlak Yansıtıcı...

Oyuncak çarpması sonucu TV ekranının üst köşesinde çatlak oluştu, 10 gün bu şekilde görüntü vermeye devam etti ve sonrasında görüntü kayboldu. Araştımalarımda çok yüksek fiyat çıkarıyorlar ve yapılan işleme garanti vermiyorlar. Philips TV servisleri daha telefonda TV fiyatı kadar mağal olur diyorlar. Bu resmen yanıltmaca firmalar sattıkları ürünlerin parçalarını tüketiciye temin etmek zorunda olmalılar.

Özcan 581 Okunma

Cevaplar

  • Özcan10 Mart 2016

    Kırık ekran için aşırı fiyat isteniyor.tv nin en hassas yeri yeterli koruma katmanı yok sert plastik oyuncak hafif çarpma da bile hemen kırılabiliyor ve tvniz iptal. Tamir için söylenen fiyat larla neredeyse piyasadan aydı TV yi bulabiliyorsunuz... . Hiç değilse tüketiciyi satış veya kurulum esnasında önlem alması konusunda biliçlendiriniz.

  • Philips TV Temsilcisi02 Mart 2016

    Değerli müşterimiz, sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön