Philips TV Bozulan Televizyona, Sorun Giderildikten Sonra 3 Ay Garanti.

Necmi Ferhan Y. |

6 sene önce aldığım Philips televizyonumu ekran kararması sorunu ile servise yolladım. 475 TL fiyat çıkardılar. Oda merkeze gidecek denildi yapılabilirse. Yapıldığında garantisi ne kadar diye sorduğumda 3 ay garantisi olacağını söylediler. Philips markasına güvenip bir televizyon alıyorum 6 sene olmadan bozuluyor ve Philips olarak çözülen soruna 3 ay gibi kısa bir süre olarak garanti veriliyor. Bu saatten sonra Philips güvenip acaba Philips marka ürün alınır mı?

Etiketler :

Panel - Görüntü Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necmi Ferhan Y.
  20 Kasım
  11:20

  Çağrı merkezinizi aradığımda maalesef ki yeterli bir cevap alamıyoruz. Benim buradan yazmamın sebebi başkalarınında Philips ürünlerini alıp mağdur olmamaları içindir. Bu sorunumu her platformda da dile getireceğim. Daha 6 sene olmamış bir ürünün böyle bir sorundan dolayı değiştirmek zorunda bırakan Philips ürünlerini bundan sonrada tercih etmeyeceğimden emin olabilirsiniz.

 • 20 Kasım
  10:54

  Değerli müşterimiz,

  sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz.

  Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize hafta içi 08:30 - 17:30 ve Cumartesi ve Pazar günleri 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66)

  Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 44 66