Philips TV Arızalı TV'nin Üstüne Birde Azar İşittik!

Cem Ö. |

Yeni Led televizyon aldım. Görüntü ve ses durmaya, görüntü bulanıklaşmaya başladı. Kurulum yapan servisi aradım merkezi arayın dediler. 08502224466 no.lu call centeri aradım ve eski versiyon yüklü dediler yenilemeniz lazım. Fakat bunun neden yüksek bir fiyat ödeyerek aldığım sıfır TV'de böyle olduğunu sorduğumda bana televizyonu kaça aldığımı, bin TL'lik alanda beş bin TL'ye alanda aynı hizmeti alıyor diye fırça kayarak suratıma telefonu kapattılar!

İnanamadım bu ciddi firma bu seviyeye düşürmüş bu kaliteyi çok üzüldüm. Servisi aradım bana ücret karşılığı yükleme yapılacağını söyledi.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem Ö.
  16 Haziran
  19:34

  Aman araştırmayın ven çoktan aldığım TV\'yi iade işlemi başkattım! Neden gelen servis yeni aldığım ama depoda bir sene beklemiş ve bu nedenle sürümü eski TV\'yi ilk kuruluma gelince kontrol edip yeni versiyonu yüklemez! Bunu mühendislerinize bir sorun? Benim aklıma geldi de belki işinize yarar! Fırça yemekten korktuğum için mesaj atıyoru, artık! Sakın Philips smart LED TV alma ey tüketici!

 • 16 Haziran
  18:03

  Değerli Müşterimiz,

  Sikayetvar.com sitesi üzerinden aktarmış olduğunuz bilgileriniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Araştırma işlemleri devam etmektedir. En yakın sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla
  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 44 66
  tuketici.danisma@tpvision.com